Sertifikasyon

 • Sertifika
  Marka Tescil
  Kuas Teknoloji
 • Sertifika
  TÜV GS Sertifikası
  Kuas Teknoloji

  TÜV Sertifikası, tüm dünyada bilinen ve tüketicilerin güven için aradığı bir markadır. Çıkış noktası ve ilk kullanım yeri Almanya'dır. GS (Geprüfte Sicherheit) bir Kalite onay sertifikası olup; kurumun denetimi ve ilgili ürünün uzman mühendisler tarafından, profesyonel laboratuvarlarda geçirdiği test ve deney süreçlerinin ardından GS sertifikası ile sertifikalandırılması işlemidir. GS (Geprüfte Sicherheit) Sertifikası'nın güvenilirliği sadece Almanya sınırları içerisinde kalmayıp, Almanya'ya ihracatı olsun ya da olmasın tüm Dünyada ki sanayicilerin, ürünleri için sahip olmayı amaçladıkları güvenilir bir marka haline gelmiştir. GS İşaretine ilişkin standartlar, Alman Standartlar Enstitüsü DIN (Deutscher Industrie Normenausschuss) tarafından derlenmektedir.

 • Sertifika
  TÜV GS Sertifikası
  Kuas Teknoloji
 • Sertifika
  CE Belgesi
  Kuas Teknoloji

  CE işareti, Avrupa Birliğinin (AB), teknik mevzuat uyumu çerçevesinde malların serbest dolaşımının tam anlamıyla sağlanması amacıyla ürünlerin teknik yapılarına ilişkin mevzuatı daha basit ve genel hale getirmek için 1965 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına giren ürünlerin bu direktiflere uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik ve tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir Birlik işaretidir.

  Üreticinin garanti beyanı olan ve bir anlamda da ürünün pasaportu olarak da ifade edilen CE işareti, bir kalite belgesi değildir. CE işareti, üzerinde bulunduğu ürünün, insan, hayvan, bitki sağlığı ve güvenliği ile çevreye zarar vermeyeceğini garanti altına almakta olup ve Avrupa Ekonomik Alanı genelinde tek bir işaretin kullanılmasını sağlamaktadır.

 • Sertifika
  CE Belgesi
  Kuas Teknoloji
 • Sertifika
  Hybridboard
  Kuas Teknoloji

  Kuas Teknoloji Ltd. Şti. Nano teknolojik ısınma kaynaklarını kullanarak kendi bünyesindeki AR-GE olanakları ile geliştirdiği dünyanın ilk hybrid kaloriferi olan Kuas Hybridboard ve Kuas Dark İnfrared panelleri ve çeşitli formlardaki SQ larını üretmektedir.

  Kuas Teknoloji Ltd. Şti. Başta Almanya olmak üzere İsviçre , İtalya , Hollanda , Fransa , Belçika, Avusturya ve birçok avrupa birliği ülkesinde ürünlerini sözkonusu ülkelerin saygın şirketleri eli ile pazara sunmaktadır.

 • Sertifika
  RoHS Belgesi 1

  Elektrikli ve elektronik ürünlerde kullanımı kısıtlanmış veya yasaklanmış ürünlerin olup olmadığı analizler sonucuna bakılarak verilen bir sertifikadır.

  Daha önce benzer girişimler oldu ama bu alanda ilk ve tek geniş kapsamlı test çalışmaları sadece RoHS tarafından gerçekleştirildi ve yine en çok güvenilir bulunan kontrol testi olarak tarihe geçti. Testlerin geçtiği safhalarda yapılan detaylı çalışmalardan da bunu anlayabiliriz. En küçük bir şüpheye yer bırakmaksızın ayrıntıları kontrol edip eksiksiz tamamladıktan sonra analiz sonuçlarını raporlayan RoHS, yeterli görmediği hafif bir olumsuzluk için bile iyileştirme çalışması isteyebiliyor. Bu yönüyle de güvenilirliğini kanıtlıyor ve daha kaliteli ürün için çalışılmasını sağlıyor.

 • Sertifika
  Rohs Belgesi 2
  Kuas Teknoloji